BM  | EN
Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil

 

Kementerian Kebajikan, Kesejahteraan Komuniti,
Wanita, Keluarga dan Pembangunan Kanak-Kanak

Tingkat Bawah, Bangunan Baitul Makmur,
93050 Petra Jaya, Kuching, Sarawak

      KWKPK QR CODE
 
082-449140 082-444331
Jumlah Pelawat
475235
Kemaskini Pada: 26 Feb 2018
Versi 8.0.3
Kebajikan, Kesejahteraan Komuniti, Wanita, Keluarga dan Pembangunan Kanak-Kanak
 

 
Pejabat Menteri Kebajikan, Kesejahteraan Komuniti, Wanita, Keluarga dan Pembangunan Kanak-Kanak

NamaHubungi
YB Dato Sri Hajah Fatimah Abdullah
Menteri Kebajikan, Kesejahteraan Komuniti, Wanita, Keluarga dan Pembangunan Kanak-Kanak
YB Dato Sri Hajah Fatimah Abdullah
fatimaph@sarawak.gov.my
082-440313
082-440316
Abdul Wahab Bin Haji Sapawi
Pegawai Tadbir / N48
Abdul Wahab Bin Haji Sapawi
wahabpawi@sarawak.gov.my
082-544559
082-440316
Tina Anak Edward Munyug
Pegawai Tadbir Khas / N44
Tina Anak Edward Munyug
tinaem@sarawak.gov.my
082-440314
082-440316
Chan Lee Chin
Pegawai Tadbir / N41
Chan Lee Chin
chanlee@sarawak.gov.my
082-440315
082-440316
Dayang Kina Kavina Binti Awang Kedri
Pegawai Tadbir Media / N41
Dayang Kina Kavina Binti Awang Kedri
kinakavina@sarawak.gov.my
082-444402
082-440316
Teophylis Bin Henry Awi
Setiausaha Sulit / N32
Teophylis Bin Henry Awi
teophyha@sarawak.gov.my
082-449319
082-440316
Abang Hafissuludin Bin Abang Othman
Setiausaha Eksekutif MPWK
Abang Hafissuludin Bin Abang Othman
hafiz1386@gmail.com
082-440315
082-440316
Ida Mariyana Binti Samsudin
Pembantu Setiausaha Pejabat / N19
Ida Mariyana Binti Samsudin
idams@sarawak.gov.my
082-440315
082-440316
Mohammad Haziqsaifullah Bin Abdul Kadir
Pengawal Pengiring / H11
Mohammad Haziqsaifullah Bin Abdul Kadir
haziqsak@sarawak.gov.my
082-440315
082-440316
Aika Munira Akil
Pembantu Operasi / H11
Aika Munira Akil
aikama@sarawak.gov.my
082-440315
082-440316
Samsudin Bin Hassan
Pemandu Kenderaan Bermotor / R3
Samsudin Bin Hassan
samsudinh@sarawak.gov.my
082-440315
082-440316

Pejabat Menteri Muda Kesejahteraan Komuniti

NamaHubungi
YB Datuk Francis Harden Anak Hollis
Menteri Muda Kesejahteraan Komuniti
YB Datuk Francis Harden Anak Hollis
francishh@sarawak.gov.my
082-443311
082-444416
Philip Foster Anak Hollis
Setiausaha Sulit / N22
Philip Foster Anak Hollis
philipfh1@sarawak.gov.my
082-443311
082-444416
Lucy Agnes Santang
Setiausaha Pejabat / N19
Lucy Agnes Santang
lucyas@sarawak.gov.my
082-443311
082-444416
Parvathy A/P Ramasamy
Pembantu Rendah Awam / R4
Parvathy A/P Ramasamy
parvathyr@sarawak.gov.my
082-443311
082-444416
Josmili Anak Joseph
Pemandu Kenderaan Bermotor / R3
Josmili Anak Joseph
josmills@sarawak.gov.my
082-443311
082-444416

Pejabat Menteri Muda Wanita, Keluarga dan Pembangunan Kanak-Kanak

NamaHubungi
YB Puan Rosey Binti Haji Yunus
Menteri Muda Wanita, Keluarga dan Pembangunan Kanak-Kanak
YB Puan Rosey Binti Haji Yunus
roseyy@sarawak.gov.my
082-311821
082-311915
William Changgan Anak Mun
Setiausaha Sulit / N22
William Changgan Anak Mun
williamcm@sarawak.gov.my
082-311821
082-311915
Peter Leong
Setiausaha Pejabat / N22
Peter Leong
peterlkh@sarawak.gov.my
082-311821
082-311915
Bujang Bin Debot
Pemandu Kenderaan Bermotor / R3
Bujang Bin Debot
bujangd1@sarawak.gov.my
082-311821
082-311915
Siti Hawa Binti Ini
Pembantu Operasi / H11
Siti Hawa Binti Ini
sitihawa1@sarawak.gov.my
082-311821
082-311915

Pejabat Setiausaha Tetap

NamaHubungi
Dr. Saadiah Binti Abdul Samat
Setiausaha Tetap / VU6
Dr. Saadiah Binti Abdul Samat
saadiahas@sarawak.gov.my
082-311154
082-444331
Ma Tai
Setiausaha Pejabat / N29
Ma Tai
matai@sarawak.gov.my
082-311154
082-444331
Jambing Anak Jalong
Pemandu Kenderaan Bermotor / R3
Jambing Anak Jalong
082-449140
082-313266

Bahagian Kesejahteraan Komuniti
Unit Majlis Pembangunan Sosial

NamaHubungi
Dr. Zufar Yadi Brendan Bin Abdullah
Pegawai Tadbir / N52
Dr. Zufar Yadi Brendan Bin Abdullah
zufary@sarawak.gov.my
082-311162
082-440316
Bong Lin Sze
Pegawai Tadbir / N44
Bong Lin Sze
bongls@sarawak.gov.my
082-514520
082-440316
Nur Natalia Cecelia Jetan
Pegawai Tadbir / N41
Nur Natalia Cecelia Jetan
ceceliaj@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316
Mohd Syahrulnizam Bin Jamalludin
Pegawai Tadbir / N41
Mohd Syahrulnizam Bin Jamalludin
m.syahrul@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316
Fauziah Keepli
Pegawai Tadbir / N41
Fauziah Keepli
fauziahk1@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316
Jacintha Olivia Anak Mukin
Pegawai Tadbir / N41
Jacintha Olivia Anak Mukin
jacinthaom@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316
Rosman Bin Anthony
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Rosman Bin Anthony
rosmana@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316
Marcs Stingray Anak Nelos
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Marcs Stingray Anak Nelos
marcstingray@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316
Jebat Anak Moos
Pembantu Tadbir (P/O) / N19
Jebat Anak Moos
jebatm2@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316
Kamariah Binti Haji Harmi
Pembantu Tadbir (P/O) / N19
Kamariah Binti Haji Harmi
kamariah@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316
Sulaiman Bin Latip
Pembantu Operasi / H11
Sulaiman Bin Latip
sulaimanml1@sarawak.gov.my
082-536974
082-440316

Unit Pembangunan Komuniti

NamaHubungi
Kathreen Lalai Anak Eddie Saga
Ketua Penolong Setiausaha / N48 (CIO)
Kathreen Lalai Anak Eddie Saga
kathrels@sarawak.gov.my
082-443110
082-313266
Farah Aina Binti Abdul Rajak
Penolong Setiausaha / N41
Farah Aina Binti Abdul Rajak
farahar@sarawak.gov.my
082-449141
082-313266
Matthew Chin Ciong Choi
Pegawai Tadbir / N41
Matthew Chin Ciong Choi
matthewc@sarawak.gov.my
082-311162
082-440316
Tony Mandy Anak Bogeg
Penolong Setiausaha / N41
Tony Mandy Anak Bogeg
tonymb@sarawak.gov.my
082-514521
082-313266
Sriyani Binti Mohamat
Pembantu Tadbir (P/O) / N19
Sriyani Binti Mohamat
sriyanim@sarawak.gov.my
082-312473
082-313266

Bahagian Pembangunan Awal Kanak-Kanak

NamaHubungi
Dr. Siti Zaliha Binti Reduan
Pegawai Tadbir / N54
Dr. Siti Zaliha Binti Reduan
sitizaliha@sarawak.gov.my
082-313615
082-313266
Dayang Norasikin Binti Pengiran Bakar
Penolong Setiausaha / N41
Dayang Norasikin Binti Pengiran Bakar
norasikb@sarawak.gov.my
082-444221
082-313266
Asma Izzah Binti Hamjah
Penolong Setiausaha / N41
Asma Izzah Binti Hamjah
asmaizzah@sarawak.gov.my
082-544286
082-313266
Connie Anak Edward Inyok
Setiausaha Pejabat / N29
Connie Anak Edward Inyok
conniee@sarawak.gov.my
082-449943
082-313266

Bahagian Pembangunan Projek dan Program

NamaHubungi
Halizah Binti Haji Ali
Penolong Setiausaha / N44
Halizah Binti Haji Ali
halizaha@sarawak.gov.my
082-449143
082-311101
Alice Wong
Penolong Setiausaha / N41
Alice Wong
alicew@sarawak.gov.my
082-514522
082-311101
Gabriel Mampang Anak Kloni
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Gabriel Mampang Anak Kloni
gabriemk@sarawak.gov.my
082-449137
082-311101
Hasimah Binti Mohd Yakup
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Hasimah Binti Mohd Yakup
hasimah.m@sarawak.gov.my
082-442960
082-311101
Hazwani Binti Zaba
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Hazwani Binti Zaba
hazwani.z@sarawak.gov.my
082-442960
082-311101
Siti Rubianie Binti Rabaee
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Siti Rubianie Binti Rabaee
sitirubi.r@sarawak.gov.my
082-442960
082-311101
Sabtuyah Binti Hazmi
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Sabtuyah Binti Hazmi
sabtuyah@sarawak.gov.my
082-442960
082-311101
Norashikin Binti Abdul Hadi
Pembantu Operasi / N11
Norashikin Binti Abdul Hadi
nora.hadi@sarawak.gov.my
082-442960
082-311101

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Pentadbiran

NamaHubungi
Awangku Nazaruddin Bin Pengiran Hashim
Penolong Setiausaha / N44
Awangku Nazaruddin Bin Pengiran Hashim
awangnph@sarawak.gov.my
082-443135
082-313266
Abdul Rani Bin Abdullah
Penolong Setiausaha / N44
Abdul Rani Bin Abdullah
abdulra7@sarawak.gov.my
082-449148
082-313266
Siti Nurhaiza Binti Alias
Penolong Setiausaha / N41 (ACIO)
Siti Nurhaiza Binti Alias
sitinura@sarawak.gov.my
082-444212
082-313266
Young Chee Yaw
Penolong Setiausaha / N41
Young Chee Yaw
cheeyaw@sarawak.gov.my
082-544685
082-313266
Siti Naizura Binti Munir
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Siti Naizura Binti Munir
sitinm@sarawak.gov.my
082-449139
082-313266
Connie Anak Yamit
Pembantu Tadbir (P/O) / N22
Connie Anak Yamit
conniyamit@sarawak.gov.my
082-312201
082-313266
Sharifah Mahani Binti Wan Taha
Pembantu Tadbir (P/O) / N19
Sharifah Mahani Binti Wan Taha
s.mahani@sarawak.gov.my
082-544435
082-313266
Erin Anak Entebang
Pembantu Tadbir (P/O) / N19
Erin Anak Entebang
erine@sarawak.gov.my
082-544435
082-313266
Aziatul Aini Binti Mohamad Azman
Pembantu Tadbir (P/O) / N19
Aziatul Aini Binti Mohamad Azman
aziatulaa@sarawak.gov.my
082-544435
082-313266
Bibi Binti Razali
Pembantu Penyediaan Makanan / N19
Bibi Binti Razali
bibir@sarawak.gov.my
082-449140
082-313266
Hartono Bin Aron
Pemandu Kenderaan Bermotor / R3
Hartono Bin Aron
hartonoa@sarawak.gov.my
082-449140
082-444331
Mahli Bin Man
Pemandu Kenderaan Bermotor / R3
Mahli Bin Man
mahlim1@sarawak.gov.my
082-449140
082-313266
Clement Anak Songes
Pemandu Kenderaan Bermotor / R3
Clement Anak Songes
clements1@sarawak.gov.my
082-449140
082-313266
Lyndia Anak Andrew
Pembantu Operasi / H11
Lyndia Anak Andrew
lyndialc@sarawak.gov.my
082-449140
082-313266

Unit Akaun

NamaHubungi
Kimberley Stefanie Anak Marik
Penolong Akauntan / W29
Kimberley Stefanie Anak Marik
kimbersm1@sarawak.gov.my
082-514522
082-312916
Pauline Anak Olivia Kada
Penolong Akauntan / W29
Pauline Anak Olivia Kada
paulinok@sarawak.gov.my
082-514522
082-312916
Mohd Yusof Bin Abdullah @ Mike Mathias
Pembantu Tadbir (KEW) / W22
Mohd Yusof Bin Abdullah @ Mike Mathias
mohdya@sarawak.gov.my
082-514522
082-312916
Siti Suhaiza Binti Meliki
Pembantu Tadbir (KEW) / W19
Siti Suhaiza Binti Meliki
sitism1@sarawak.gov.my
082-514522
082-312916